1 miliard zł
wartość wszystkich inwestycji
0
miasta
0
inwestycji
0
mieszkań
0
m2 powierzchni
Wyróżniają nas
prestiżowe, bezpieczne lokalizacje
w otoczeniu natury
inteligentna technologia
i wysokiej jakości materiały
ponadczasowy design
oraz architektura
Strona dewelopera
Inwestycje

Trójmiasto

W Trójmieście zaczynaliśmy od inwestycji mieszkaniowej Apartamenty Dolny Sopot, teraz przyszedł czas na Hallera 140 oraz 3 Lipy w Gdańsku.

Łódź

14 zrealizowanych inwestycji w samej Łodzi, m.in. inwestycje Botanicum, Brzozowa Aleja, Brzozowa Aleja 2, Narutowicza Residence, Narutowicza Residence 2, Apartamenty Arte, Drewnowska 77, Atrium Radogoszcz, Central Park Apartments, Central Park Apartments 2, Central Park Apartments 3, Apartamenty Prestige.

Inwestycje
Inwestycje

Warszawa

W przygotowaniu projekty także w Warszawie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub zostaw numer telefonu lub email. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły inwestycji.

  Wysyłając formularz kontaktowy udzielasz zgody na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie rozwiń Dodatkowo, chcę być na bieżąco informowany o promocjach, rabatach, wydarzeniach i nowościach: oferowanych przez Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k. oraz spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group*, na podane przeze mnie dane kontaktowe:
  *zgoda obowiązkowa

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Al. Gen. J. Hallera 132/252
  80-416 Gdańsk
  Godziny
  Poniedziałek–Piątek
  9.00-17.00
  Telefon +48 512 729 729
  ;